RedakcjaDiana Nowek
Profiler behawioralny

Miło mi, że spotykamy się na stronie o psychologii wyglądu i komunikacji niewerbalnej. Czy Ciebie też fascynuje ta tematyka? Tak bardzo niedoceniania, a przecież mająca ogromny wpływ na nasze codziennie życie. Bo czym bylibyśmy bez emocji i mowy ciała? Bliżej byłoby nam do robotów.

Uwielbiamy przebywać w towarzystwie ludzi ekspresyjnych, którzy obrazowo gestykulują, modulują głos, którzy mimiczne pokazują, co czują. Nasz mózg uwielbia widzieć emocje w ciele, wtedy czuje się bezpiecznie. Na podstawie emocji i komunikatów niewerbalnych potrafi przewidzieć zachowania innych.

Krótko o mnie
Profiler behawioralny - Autor europejskiego programu szkoleniowego z profilowania i wykrywania kłamstwa (Predictive border profiling specialists course) dla służb granicznych unijnej agencji Frontex (European Border and Coast Guard Agency). Współautor szkoleń z wykrywania niebezpiecznych zachowań na lotniskach i przejściach granicznych, autor podręcznika Manual for border related behaviour recognition.

Trener - prowadzi szkolenia dla biznesu i dla służb. Opiniuje i analizuje wiarygodność zeznań. Razem z byłymi oficerami służb prowadzi najbardziej kompleksowe szkolenia z analizy behawioralnej w Polsce.

Właściciel firmy badawczo-szkoleniowej Instytut Komunikacji Niewerbalnej - zajmującej się wykorzystaniem najnowszej wiedzy psychologicznej z zakresu percepcji wyglądu, analizy mikroekspresji oraz analizy behawioralnej w wykrywaniu kłamstwa, sprzedaży, negocjacjach i rekrutacji. Jej firma jest dystrybutorem innowacyjnej technologii Facial Emotion Recogniotion, rozpoznającej ekspresje mimiczne w czasie rzeczywistym. Wykorzystywana jest ona do badań konsumenckich, diagnozy emocjonalnej klientów oraz zwiększania zaangażowania i sprzedaży w obsłudze klienta.

Wykształcenie:  Obecnie trakcie studiów doktoranckich z psychologii na Uniwersytecie Wiedeńskim w Austrii. Studiowała stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, politologię na Freie Universitaet Berlin oraz psychologię na Uniwersytecie SWPS.  

Na co dzień mieszka i prowadzi firmę w Wiedniu.

Specjalizacje:
  • Percepcja wyglądu, ekspresje mimiczne, mowa ciała
  • Analiza behawioralna i lingwistyczna,
  • Badanie wizerunku w polityce i biznesie
  • Technologie Face Recognition i Emotion Recognition
  • Behawioralne narzędzia do pomiaru emocji w badaniach satysfakcji klientówNa stronie poruszane są poniższe tematy:
- mowa ciała
- mikroekspresje
- analiza behawioralna i lingwistyczna
- wykrywanie kłamstwa
- przesłuchania
- wystąpienie publiczne i autoprezentacja
- emisja głosu
- percepcja twarzy i wyglądu
- analiza i zmiana wizerunku
- analizy twarzy
- analizy ubioru
- analizy wyglądu
- analizy sylwetki
- choroby ciała i duszy
- psychoterapia
- praca z ciałem


Z pozdrowieniami.
Diana NowekP.S. Nie wszystkie artykuły na portalu są mojego autorstwa. Współpracuję z psychologami i innymi specjalistami. Pod tekstem jest wtedy adnotacja o autorze.

Zachęcam autorów do publikacji specjalistycznych artykułów z wyżej wymienionej tematyki na stronie.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.