Akademia Profilowania BehawioralnegoKiedy oglądasz filmy o genialnym Sherlocku Holmesie zastanawiasz się zapewne, skąd bierze się jego znakomita umiejętność odczytywania ludzi i przewidywania ich postępowania oraz bezbłędne wskazywanie kłamców.

To proste! Profilowanie behawioralne to unikalna wiedza, dzięki której nauczysz się nie tylko odczytywać nieświadome wzorce zachowań i stać się ekspertem w rozszyfrowywaniu ludzi, ale także odkryjesz fascynującą zależność pomiędzy mózgiem, emocjami i ciałem.

I Ty możesz zostać Sherlockiem!

Nie musisz być detektywem, psychologiem, ani pracownikiem służb specjalnych, żeby na podstawie niewerbalnych zachowań ludzi, ich sposobu mówienia, stylu ubierania, poruszania się, czy ekspresji mimicznych umieć wyczytać ich intencje i poznać "kto przyjaciel, a kto wróg". Na podstawie wyglądu i sygnałów niewerbalnych błyskawicznie decydujemy czy dana osoba jest godna zaufania, sympatyczna, kompetentna i inteligentna.

Akademia Profilowania Behawioralnego to jedyny w Polsce kurs z rozpoznawania zachowań, analizy behawioralnej i wykrywania kłamstwa. Stworzony został przez naukowców oraz praktyków ze służb. Opracowanie merytoryczne warsztatów powstało we współpracy z International Association of Behaviour Detection & Analysis.

Zajęcia rozpoczynają się już 30 września 2021 i trwają do 31 stycznia 2022.

Dzięki udziałowi w zajęciach Akademii podniesiesz jakość swego życia i relacji, które budujesz z innymi ludźmi.

Program Akademii składa się z 12 modułów tematycznych:

- Profilowanie behawioralne

- Psychologia emocji

- Psychologia wyglądu

- Pomiar emocji / Technologie

- Mowa ciała

- Ekspresje mimiczne

- Emocjonalna mapa twarzy

- Typologia kłamców

- Analiza wiarygodności wypowiedzi

- Osobowości antyspołeczne

- Zachowania ofiar i manipulacje

- Analiza behawioralna w detekcji kłamstwa


SPOTKANIA ONLINE

Spotkania będą odbywały się online, raz w tygodniu, w dni robocze, w godzinach 18-21. Pomiędzy sesjami będzie wymagana również praca własna, a kurs zakończy egzamin sprawdzający wiedzę.


PRACA WARSZTATOWA

Liczba miejsc jest ograniczona, abyśmy mogli uzyskać jak najlepsze efekty nauczania. Oprócz czytania innych ludzi, skupimy się również na pracy nad naszymi zachowaniami. Bycie profilerem wymaga poznania siebie, własnych emocji, mocnych i słabych stron oraz cech, które mogą nam utrudniać profilowanie. Dlatego przez 5 miesięcy wspólnie przejdziemy przez fascynującą podróż odkrywania siebie, aby potem móc odkrywać i rozumieć innych.


KONCENTRACJA NA PREDYSPOZYCJACH

Niektórzy będą świetni w wyłapywaniu niespójności z głosu, inni będą uzdolnieni językowo, kolejni będą świetnie zadawać pytania czy radzić sobie z mową ciała. Udział w Akademii pomoże Ci odkryć te predyspozycje i maksymalnie je rozwinąć!


LICENCJA

Istnieje możliwość zdobycia licencji trenera po ukończeniu Akademii. Licencjonowany trener otrzymuje od nas wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe do prowadzenia zajęć z tej tematyki. Opcja dodatkowo płatna.


WYKŁADOWCY

Diana Nowek

Doświadczony profiler behawioralny oraz badacz komunikacji niewerbalnej w ramach doktoratu na Vienna University of Economics and Business.

Autor i trener europejskiego programu szkoleniowego z profilowania i wykrywania kłamstwa. Szkoliła pracowników służb granicznych Unii Europejskiej i ekspertów ONZ. Specjalizacje: percepcja wyglądu, analiza lingwistyczna, ekspresje mimiczne.


Katarzyna Baran

Certyfikowany profiler Federalnej Izby Gospodarczej Austrii (Certified Profiler for Business and Security), 20 lat doświadczenia w biznesie międzynarodowym, specjalizuje się w rozpoznawaniu psychopatów w biznesie. Oprócz swojgo niezwykłego talentu do czytania ludzkich zachowań posiada certyfikacje z zakresu analizy behawioralnej i FACS (Facial Action Coding System).


Alina Stasiak

Public Relations Manager, trener, łowca talentów pracujący z artystami i osobami publicznymi nad ich wizerunkiem i charyzmą oraz budowaniem rozpoznawalności. Autorka książki „Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?”. Specjalizacja: wizerunek i charyzma.


Piotr Sudnik

Prawnik, były oficer Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, certyfikowany w zakresie zaawansowanych technik przesłuchań prowadzonych przez agentów specjalnych FBI (posiada certyfikat Departamentu Sprawiedliwości USA). Specjalizacje: przesłuchania, analiza behawioralna, detekcja kłamstwa


dr Krzysztof Kałucki

Zawodowy negocjator, wykładowca Akademii Sztuki Wojennej. Praktyk biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży, zarządzaniu kadrą menadżerską i negocjacjach. Specjalizacje: techniki negocjacyjne, mowa ciała w negocjacjach.


REZERWACJA MIEJSCA

Aby wziąć udział w Akademii potwierdź swoje uczestnictwo mailem na adres: szkolenia@diananowek.com

CENA: 3 999 zł brutto


Więcej informacji na temat Akademii Profilowania Behawioralnego na stronie: 

https://www.diananowek.com/pl/akademia-profilowania-behawioralnego/

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.