Jak czytać ekspresje mimiczne? Webinar


 

Nasza twarz wysyła codzienne tysiące sygnałów i komunikatów dotyczących naszego nastroju, emocji czy opinii. Używamy naszej mimiki mniej lub bardziej świadomie, pokazując ludziom, co myślimy i czujemy w danej sytuacji, ale również wtedy, gdy chcemy ukryć nasze myśli i emocje. Nasze mięśnie mimiczne twarzy są bezpośrednio połączone z emocjami w mózgu, warto więc zapoznać się z ich działaniem.


Jest to kolejny webinaru z cyklu ZROZUMIEĆ EMOCJE, podczas którego zajmiemy się tematem ekspresji mimicznych i ich rozpoznawaniem.

Umiejętność rozpoznawania swoich emocji oraz emocji innych ludzi jest kluczem do inteligencji emocjonalnej. Zdolność tę można wykształcić studiując m.in. ekspresje mimiczne. Prawidłowe odczytywanie emocji na twarzy skutkuje lepszym zrozumieniem drugiej osoby oraz jej potrzeb.

Udowodniono, że trening mowy ciała i mikroekspresji powoduje wzrost inteligencji emocjonalnej o nawet 10%. A to przekłada się na:

+ skuteczniejsze zarządzanie ludźmi,

+ wyższą sprzedaż,

+ lepszą jakość obsługi klienta,

+ umiejętność wyłapywania niespójności,

+ odczytywanie ukrytych emocji.


Dlatego ludzie z wyższym ilorazem inteligencji emocjonalnej są bardziej lubiani i lepiej radzą sobie w kontaktach z ludźmi - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.


Dzięci zajęciom dowiesz się:

 • Jak działają mięśnie twarzy?
 • Jak można mierzyć ekspresje mimiczne?
 • Dlaczego ekspresje mimiczne nie są uniwersalne na całym świecie?
 • Czy teorie Paula Ekmana nadal znajdują uzasadnienie?
 • W jaki sposób technologie mierzą emocje i jak robot Sophia uczy się ekspresji mimicznych?
 • Jak rozpoznawać najważniejsze emocje na twarzy i rozumieć ich znaczenie?
 • Jakie niespójności w mimice powinny zwrócić naszą uwagę?


Zapraszam na wspólny trenining eskpresji mimicznych oraz mikroekspresji!

Dostępne są dwa rodzaje biletów do wyboru:

1. Bilet na warsztat online za 39 zł.

2. Bilet na warsztat + imienny certyfikat uczestnictwa od Institute of Nonverbal Communication za 69zł. 

KUP BILET:

https://app.evenea.pl/event/ekspresjemimiczne2

Zajęcia odbywają się online na platformie Zoom  10.12.2020 w czwartek o godzinie 19:00. Webinar potrwa do 21:00. Ostatnie 30 minut przeznaczymy na pytania i dyskusję.

Po zakupie biletu w wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo link do rejestracji na platformę Zoom.

Webinar będzie nagrywany, wersja nagrana będzie dostępna dla osób, które zakupiły bilet i nie byly obecne na spotkaniu.


W razie pytań: info@diananowek.com


Prowadzący: Diana Nowek

Profiler behawioralny oraz badacz komunikacji niewerbalnej. Członek International Association of Behaviour Detection & Analysis. Jako trener europejskiego programu szkoleniowego z profilowania i wykrywania kłamstwa (Predictive border profiling specialists course) szkoliła służby graniczne Unii Europejskiej oraz ONZ. Jest współautorem szkoleń z wykrywania niebezpiecznych zachowań na lotniskach i przejściach granicznych, autorem podręcznika Manual for border related behaviour recognition. W ramach swojej firmy Institute of Nonverbal Communication prowadzi badania z użyciem technologii biosensorycznych - badając reakcje odbiorców na reklamy, spoty wyborcze czy okładki magazynów. Jej specjalizacje to percepcja wyglądu oraz ekspresje mimiczne. W ramach doktoratu prowadzi badania na Vienna University of Economics and Business w Austrii.

Więcej na www.komunikacjaniewerbalna.pl

Share on Google Plus
  Blogger Comment
  Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.