Darmowy webinar - Czy mowa ciała pomaga w wykrywaniu kłamstwa?


Bezpłatne, Eksperckie Szkolenie Internetowe

CZY MOWA CIAŁA POMAGA W WYKRYWANIU KŁAMSTWA?
JAKICH TECHNIK UŻYWA BOHATER SERIALU "LIE TO ME"?

Czy potrafisz określić, kiedy ktoś Cię okłamuje? Badania pokazują, że skuteczność wykrywania kłamstwa osób w tym nieprzeszkolonych wynosi około 53%. Oznacza to, że równie dobrze podczas swoich osądów mogliby kierować się zwykłym rzutem monetą...

Już 16 listopada o godzinie 20.00 poprowadzę po raz pierwszy BEZPŁATNE szkolenie internetowe pt: "Czy mowa ciała pomaga w wykrywaniu kłamstwa? Jakich technik używa bohater serialu "Lie to Me" (Magia kłamstwa)?

Gorąco zapraszam wszystkie osoby, które chciałyby zdobyć wiedzę na temat technik wykrywania kłamstwa jak również mitów z tym związanych. Szkolenie powinno również bardzo przypaść do gustu fanom serialu "Lie to Me", ponieważ będę analizowała niektóre jego fragmenty.

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE, klikają na ten link
http://psychologiawygladu.warsztatyinternetowe.pl/bezplatne_szkolenie_online/

Pozdrawiam,
Diana Nowek
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 komentarze:

  1. https://www.youtube.com/watch?v=BwqAP9mICR0
    może Panią zainteresuje przemowa Amber Heard (podobno- z tym,że nie na pewno maltretowanej byłej żony J.Deppa) odnośnie przemocy wobec kobiet

    OdpowiedzUsuń

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.