Bestsellerowa książka Amy Cuddy "Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom"Już 14 września premiera książki Amy Cuddy "Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoła wyzwaniom"! Ja zaś mam ogromną przyjemność promować ją w Polsce. W związku z tym już we wtorek 06.09 o 09:00 porozmawiamy o niej w Pytaniu na Śniadanie w TVP2. Tematem będzie zwiększanie pewności siebie poprzez mowę ciała.

Wznieś ręce do góry lub stań w pozie Wonder Woman – poczujesz odwagę i siłę, a twoje nastawienie do czekającego cię zadania zmieni się na bardziej pozytywne. To biologia działa na twoją korzyść! Amy Cuddy pokazuje, jak dzięki tak prostym trickom możesz zbudować w sobie poczucie pewności siebie.Poparta naukowymi dowodami rewolucyjna teoria autorki mówi, że pewność siebie można wytrenować!

Na stronie wkrótce pojawi się konkurs, w którym do wygrania będą egzamplarze książki:) Uczestnicy mojego wrześniowego szkolenia także otrzymają taki bonus.

Wydawnictwo: Znak Literanova,
Patronat: Berndson Szkolenia Biznesowe

Zapisy na szkolenie na stronie Instytutu Komunikacji Niewerbalnej www.komunikacjaniewerbalna.pl/terminy


Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.