Szkolenia - Jak interpretować mowę ciała i mimikę, by wykrywać kłamstwa?Kolejne terminy szkoleń weekendowych - najbliższy w listopadzie 26-27.11.2016.
Czy chcesz:
- Wyczulić się na oszustwo?
- Zostać znawcą mowy ciała?
- Rozkodować sygnały niewerbalne drugiej osoby?
- Zauważać ukryte wskazówki podczas spotkań i negocjacji?
- Wykrywać potencjalne kłamstwo u partnera, dziecka lub klienta?
- Poznać prawdziwe myśli i odczucia rozmówcy w czasie spotkania?
- Używać mowy ciała w celu zdobycia zaufania?
- Poznać i kontrolować swój przekaz niewerbalny?
- Zwiększyć skuteczność w sprzedaży dzięki wyższej inteligencji emocjonalnej?

W takim razie jesteś we właściwym miejscu!
Zapraszamy na jedyne w Polsce tak kompleksowe szkolenia z mowy ciała, mikroekspresji i wykrywania kłamstwa.

UNIKALNA WIEDZA NA RYNKU.
Naszą zdolność wykrywania kłamstwa naukowcy szacują na 53%. Dzięki metodom opracowanym przez FBI, we współpracy ze światowej sławy psychologami Paulem Ekmanem i Davidem Matsumoto, jesteśmy w stanie zauważać niespójności od 75% do nawet 95% przypadków. Jest to możliwe dzięki treningowi mowy ciała i mikroekspresji oraz analizy behawioralnej i lingwistycznej tekstu.

Z punktu widzenia neurofizjologii przekaz niewerbalny jest ściśle powiązany z przekazem werbalnym, więc w naturalny sposób nasze słowa znajdują swoje odbicie w gestach i mimice. Właśnie dlatego niespójność tych dwóch źródeł przekazu wskazuje nam na pewną sprzeczność w umyśle i może wskazywać na kłamstwo lub oszustwo.

Nasze szkolenie wprowadzi uczestników do psychologii kłamania, pokaże znaczenie zachowania niewerbalnego dla oceny wiarygodności kandydata, a poprzez trening mowy ciała i mikroeskpresji pozwoli na skuteczne wyłapywania prób oszukiwania podczas spotkania, negocjacji czy rekrutacji.

Dlaczego komunikacja niewerbalna i mimika twarzy są takie ważne w życiu i biznesie?

Mowa ciała, mimika twarzy oraz ekspresje mimiczne są kluczem do inteligencji emocjonalnej (IE). Prawidłowe rozpoznawanie emocji na twarzy u innych powoduje lepsze zrozumienie drugiej osoby – jej nastrojów i potrzeb. Dlatego ludzie z wyższym ilorazem IE lepiej radzą sobie w kontaktach z klientami oraz w życiu zawodowym.

Udowodniono, że już kilka godzin treningu mowy ciała i mikroekspresji powoduje wzrost inteligencji emocjonalnej o 10%. Trenując mowę ciała oraz mimikę twarzy możemy wpływać na emocje innych, na ich samopoczucie, wzbudzać sympatię oraz zaufanie oraz prawidłowo odczytywać zachowania u innych.

TERMIN
26/27.11 godz. 09:30-17:30

Szkolenie Poziom I i II
Sobota - Trening mowy ciała i mikroekspresji
Niedziela - Techniki Wykrywania Kłamstwa

CENA W PROMOCJI
599 ZŁ

LOKALIZACJA
Warszawa, Hotel Novotel Airport

Więcej na stronie.
www.komunikacjaniewerbalna.pl

Pozdrawiam serdecznie,
Diana Nowek
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 komentarze:

  1. Proponuję konkurs, w którym wygrana to jedno miejsce w kursie

    OdpowiedzUsuń

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.