Jak skutecznie prowadzić rozmowy, by wykrywać kłamstwa? Szkolenie 11.06.16


Szkolenie dedykowane jest
-właścicielom firm,
- negocjatorom,
- prawnikom,
- psychologom i trenerom
- osobom chcącym zajmować się zwalczaniem przestępczości w ramach organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości
- osobom, których praca wymaga kontaktów interpersonalnych i ich bieżącej oceny, które wykorzystują w pracy umiejętność postrzegania i muszą podczas rozmowy wpływać na zachowanie rozmówców w celu uzyskania informacji lub zmianę ich postaw.

Słuchacze, podczas szkolenia, nabywają umiejętności nawiązywania kontaktu, wykrywania u rozmówcy przejawów nieszczerości, rozpoznawania i przeciwdziałania manipulacjom oraz budowania skutecznego przekazu perswazyjnego.

Metoda opracowana w Akademii FBI w Quantico opiera się na stosowaniu w praktyce elementów nowoczesnej wiedzy psychologicznej.

Prowadzący:
Piotr Sudnik - emerytowany oficer Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, posiadający bogate doświadczenie zawodowe i szkoleniowe, m.in. prowadził śledztwa z zakresu przestępczości narkotykowej, nieprawidłowości w prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, zamówień publicznych i "afery paliwowej", był wykładowcą Centralnego Ośrodka Szkolenia ABW, wdrażał metodę przesłuchań FBI w ABW (ukończył szkolenie FBI Advanced Interview and Interrogation – zaawansowanych technik przesłuchań, prowadzone przez agentów specjalnych FBI, posiada certyfikat Departamentu Sprawiedliwości USA), z zakresu przesłuchań szkolił funkcjonariuszy ABW, Policji, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, sędziów i prokuratorów cywilnych i wojskowych, pracowników instytucji państwowych i firm komercyjnych; tworzył politykę bezpieczeństwa dużej firmy wydawniczej, obecnie jest specjalistą do spraw szkoleń i trenerem szczecińskiej firmy NP2-Konsulting i współpracuje z kilkoma uczelniami wyższymi i firmami szkoleniowymi w kraju.

Termin: 11.06.2016 (Sobota), godz.09-17
Koszt jednodniowego szkolenia: 350zł/os.
Miejsce: Warszawa

UWAGA!
Ta część szkolenia wymaga już pewnej wiedzy na temat analizy behawioralnej, a więc znajomości mowy ciała i mikroeskpresji. Jeśli nie miałeś okazji zapoznać się z tą tematyką, rekomendujemy szkolenie uzupełniające, które odbywa się, tj. 12.06.2016.

Zapisy u Diany Nowek
info@komunikacjaniewerbalna.pl
lub poprzez stronę:
http://www.komunikacjaniewerbalna.pl/#!terminy/qe6n0
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.