Mowa ciała w związku - dotyka czy nie dotyka?


W sierpniu zeszłego roku pisałam o zdjęciach nowej celebryckiej pary - aktora Bradleya Coopera i modelki Iriny Shayk. Prasa rozpisywała się o romansie i gorącym uczuciu łączącym tych dwoje. Jednak fotografie zrobione na wakacjach pokazywały coś innego. Ostatnio zaś media podały, że Bradley rozstał się z Iriną.

Spójrzmy więc na ich mowę ciała. Widzicie różnicę w zachowaniu aktora i modelki?
- Na każdym zdjęciu to Irina inicjuje kontakt, to ona pochyla się w stronę Bradleya.
- To ona go dotyka, jego ręce są przy ciele. Na górnym zdjęciu, nawet kiedy opiera rękę na jej biodrze, to jego dłoń jej nie dotyka.
- Na ostatnim zdjęciu, Irina obejmuje Bradleya, on stoi sztywno. Ona też trochę blokuje kontakt, asekurując się jedną ręką, aby nie było pełnego kontaktu ciał.

Nie jest to typowe zachowanie dla pary przeżywającej gorący romans. Z jego strony nie widać żadnego zainteresowania seksualnego partnerką. Wszyscy wiemy, że jeśli kobieta podoba się mężczyźnie, a do tego jest w bikini, to on nie może od niej oderwać rąk.

Wnioski mogą być różne:
  - Bradley nie umie okazywać uczuć lub ma problem z własną seksualnością
  - Irina mu się nie podoba
  - Bradley jest innej orientacji
  - Ich związek jest jakąś transakcją, a on rozdaje w nim karty.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.