Masz pieprzyki lub inne znamiona na twarzy? Dowiedz się co mogą oznaczać.


Macie jakieś pieprzyki bądź inne znamiona o jaśniejszym kolorze na twarzy? Czy wiecie, ze Marylin Monroe dorysowała swój pieprzyk nad ustami? Według chińskiej sztuki czytania z twarzy pieprzyki i inne znamiona są tak samo ważne i brane pod uwagę podczas analizy, jak kształt twarzy, jej rysy czy zmarszczki. Na zdjęciu mamy zaznaczone punkty w miejscach, gdzie mogą znajdować się znamiona. Patrzymy, gdzie znajduje się nasz pieprzyk na twarzy i szukamy najbliższego dla niego punktu z numerem. Poniżej opisuję chińskie znaczenie dla naszych znamion. Pieprzyki i znamiona interpretujemy tylko wtedy, gdy są pojedyncze i dobrze widoczne. Jeżeli mamy np. dużo małych i rozsianych po twarzy pieprzyków, to niestety ta interpretacja nie odnosi się do nich.

Punkty 1-3
Osoba ze znamionami w tym miejscy jest wolnym duchem oraz była nieco zbuntowana jako dziecko/nastolatek. Posiada ona wrodzoną kreatywność i najlepiej pracuje się jej, gdy ma zostawioną wolną rękę. Jeśli masz tu pieprzyk lub brodawkę to posiadasz duszę przedsiębiorcy i wolisz być swoim własnym szefem niż pracować dla kogoś. Osoby te z reguły mają to szczęście w życiu i na pewnym etapie zostają swoimi szefami.

Punt 4
Osoba ta jest dość impulsywna, często zachowuje się ostentacyjne i z przesadą, a dzięki wrodzonej charyzmie ma przyciągającą innych osobowość. Kiedy osoba ta ma zbyt wiele opcji do wyboru może stawać się trudna w obyciu. Ma tendencje do wdawania się w sprzeczki, gdyż lubi wszelakie dyskusje słowne, ale nigdy nie trzyma długo urazy. Ten pieprzyk wskazuje na wybuchowy i niespokojny wewnętrznie charakter, więc jeśli osoba zdecyduje się go usunąć, może poczuć większy wewnętrzny spokój oraz sama stać się spokojniejsza.

Punkt 5
Znamię nad brwiami wskazuje, że prawdopodobnie osoba wzbogaci się w życiu i będzie przyciągała szczęście w sprawach finansowych. Jednak zapracuje sobie na to ciężej od innych i tylko własną pracą osiągnie sukces. Musi unikać ludzi, którzy obiecują jej szybki i łatwy zarobek czy inne niezwykle atrakcyjne biznesy. Pieprzyk tutaj oznacza, ze jego posiadacz nie powinien pozwalać na kontrolowanie swoich finansów przez innych oraz musi ufać w tych kwestiach swojemu instynktowi a nie różnym doradcom.

Punkt 6
Znamię tutaj wskazuje na inteligencję, kreatywność i zdolności artystyczne. I to te zdolności artystyczne mogą przynieść danej osobie pieniądze i sukces. Jednak do tego trzeba pokonać obawy, gdyż obiecany sukces przyjdzie wtedy, gdy osoba pozbędzie się strachu w życiu. Należy kierować się sercem i nie zawsze trzymać się tylko sprawdzonych i konwencjonalnych sposobów zarabiania pieniędzy. Aby rozwijac swoje talenty potrzeba odwagi.

Punkt 7
Znamiona tutaj oznaczają prawdopodobne kłopoty rodzinne i brak zrozumienia wśród jej członków. Aby ruszyć do przodu w życiu należy najpierw wyjaśnić wszystkie nierozwiązane problemy z bliskimi.

Punkt 8
Znamię w tym miejscu informuje o tendencji do wydawania więcej niż się posiada oraz skłonności do ryzyka finansowego czy hazardu. Osoba ta musi dwa razy bardziej się kontrolować z wydatkami niż inni. Znamię to oznacza również duszę flirciarza oraz bycie czarującym dla płci przeciwnej. 

Punkt 9
Pieprzyk w tym miejscu powinien być zawsze usuwany.

Punkt 10
Znamię tuż pod nosem sugeruje szczęście rodzinne. Osoba ta będzie troskliwie otoczona przez dużą liczbę członków rodziny, od dzieci po prawnuki. Z takim wsparciem będzie się czuła emocjonalnie spełniona w swoim życiu.

Punkt 11
Znamiona lepiej usuwać z tego miejsca, szczególnie jeśli są duże, wystające i ciemniejsze od koloru skóry. Sugerują one bowiem tendencje do popadania w choroby bądź poczucie bycia chorym i osłabionym.

Punkt 12
Słynne pieprzyki blisko ust, przynoszące sławę i bogactwo. Nie bez przyczyny kobiety dorysowują sobie pieprzyki w tym miejscu. Oznaczają one nie tylko karierę, ale także udane życie rodzinne i prywatne.

Punkt 13
Znamiona pod oczami pokazują jakieś nierozwiązane problemy z własnymi dziećmi. Chyba czas nauczyć się trochę tolerancji lub odpuścić zmienianie innych na siłę.

Punkt 14
Znamiona tutaj mogą oznaczać alergie pokarmowe bądź przejadanie się. Koniecznie sprawdź czy jakieś potrawy, których jesz za dużo ci nie szkodzą.

Punkt 15
Znamię to oznacza zmianę. Osoba ta jest ciągle w ruchu, musi coś robić i zmieniać w swoim życiu i otoczeniu. Może np. ciągle mieć potrzebę przemeblowania mieszkania, przemieszczania się i podróżowania. Ucieka z niej powietrze, kiedy musi na stałe osiąść w jednym miejscu na bardzo długo, gdyż lubi przygody. Jest tez bardzo dobrym obserwatorem. 

Punkt 16
Znamię na ustach może wskazywać na problemy z wagą, które odbijają się na psychice osoby. Zdając sobie  z tego sprawę osoba musi nauczyć się kontrolować swój sposób odżywania. Mozliwe też liczne romanse na horyzoncie.

Punkt 17
Znamię w tym miejscu mówi o społecznym uznaniu i rozgłosie. Osoba taka lubi być w centrum zainteresowania i ma zdolności oratorskie. Może tez zbyt łatwo popadać w samozachwyt po osiągnięciu sukcesu, co sprowadza na nią kłopoty. Osoba ta czerpie energię i poczucie swojej wartości w zależności od tego, co inni o niej myślą, dlatego tak bardzo potrzebuje uznania i podziwu.

Punkt 18
Osoba ze znamieniem  w tym miejscu jest w ciągłym ruchu i podróży. Na pewno odbędzie wiele zamorskich podróży w swoim życiu.

Punkt 19
Znamię tutaj to dobry znak, gdyż oznacza szczęście w finansach oraz wielu przyjaciół. Twoja słabością może być częste uleganie urokowi płci przeciwnej. Jeśli będziesz popadał w tarapaty to pewnie  z tego powodu.

Punkt 20
Ten punkt zapowiada sławę i władzę według chińskiej sztuki, ale nie jest określone czy sława ta będzie pozytywna czy negatywna. Od danej osoby zależy czy skieruje swoją wysoką inteligencję i ponadprzeciętną kreatywność do rozwijania talentów czy wykorzysta ją do niemoralnych celów. Według Chińczyków ta osoba może zapisać się na kartach historii jako ktoś kochany lub znienawidzony.

Punkt 21
Kolejne pozytywne znamię zapowiadające pewnego rodzaju sławę i uznanie w swojej dziedzinie. Mówi też, że osoba ta będzie otoczona dobrym jedzeniem i piciem w życiu.

Punkt 22
Znaki na końcu brwi zapowiadają szczęście i pomyślność. Osoba ta powinna rozwijać swoje pasje, np. w sporcie, bo ma duże szanse na sukcesy. Oznacza to również autorytet i władzę, więc wszystkie kierownicze stanowiska są takiej osobie pisane.

Punkt 23
Znamiona na płatkach uszu to oznaka sprytu i mądrości. Taka osoba ma wybitnie rozwinięty instynkt przetrwania i przez całe życie będzie bardzo aktywna. Znak ten oznacza również szczęśliwe grono rodzinne i przyjaciół do końca życia.

Punkt 24
Osoba ze znamieniem w tym punkcie wiele osiągnie już w młodym wieku  Warto, żeby najlepiej wykorzystała ten czas i zabezpieczyła się już wtedy na starsze lata.

Punkt 25
Znamię w tym punkcie oznacza udane, stabilne i długie życie. Ostrzega tylko przed zbytkiem i nadmiarem, wskazując na tradycyjne podejście i nastawienie życiowe.

Mam nadzieję, że polubicie swoje pieprzyki i chińskie przepowiednie mają dla was dobre wieści!

Share on Google Plus
  Blogger Comment
  Facebook Comment

2 komentarze:

 1. jak mozna zinterpretowac twarz u kogos kto ma bardzo duzo piegow i pieprzykow :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim przypadku nie podlegają one interpretacji. Nie są wtedy elementem pojedynczym i szczególnym.

   Usuń

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.