Kształt piersi prawdę ci powie

Na podstawie kształtu biustu można określić charakter kobiety i jej łóżkowe zainteresowania. To żadna nowinka. Ta praktyka była już znana przed wiekami, podobnie jak wróżenie z dłoni. Nie ma więc powodu, żeby sobie żartować z interpretacji biustów. Być może mówią więcej o kobietach niż znaki zodiaku. Można wróżyć z fusów czy poznać cechy charakteru na podstawie linii na dłoni. Czemu by więc nie można było określić charakteru i poziomu libido na podstawie kształtu piersi? 

W pewnym męskim magazynie znalazłam podział piersi ze względu na ich kształt, który to ma podpowiadać mężczyznom jakie cechy posiada dana kobieta. Nie trzeba brać tego na serio, ale może wypowiedzą się jakieś panie, które potwierdzą słuszność tych opisów:)


O czym mówią piersi?

Wisienki. Po prostu małe piersi. Kobiety skromnie obdarzone przez naturę są świetnymi kompanami, łatwe we współżyciu. Niezastąpione partnerki w codziennym życiu, nie przywiązują większej wagi do stosunków intymnych, ale są bardzo wrażliwe na punkcie wierności partnerów.

Jabłka. Okrągłe piersi w kształcie jabłek często charakteryzują ciężko pracujące gospodynie domowe. Mają opinie oziębłych, niełatwo jest je doprowadzić do orgazmu. Z drugiej strony są gotowe na wszystko, by sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie. "Jabłka" nie lubią zmieniać seksualnych partnerów.

Gruszki. Są milutkie i kochają romanse. Ale nie należy ich brać za słodkie głuptasy, aczkolwiek z reguły nie są zbyt bystre, to jednak wykazują się niezależnością i uporem. Małżeństwo z "Gruszką" gwarantuje ekstatyczny seks i wiele skandali.

Cytryny. Mężczyzna, który w łóżku nie chce się nudzić powinien poszukać "Cytryny". Są pełne wigoru, ale lubią też spokojny tryb życia.

Melony. Jak większość kobiet z dużymi piersiami są zmysłowymi, radosnymi optymistkami, zazwyczaj pomysłowymi w łóżku, czego oczekują też od partnera. Doceniają rozkosze stołu i kochają gotować.

Arbuzy. Lubią jeść i być rozpieszczane. Kochają flirtować, ale nie są specjalnie zainteresowane seksem.

Wystarczy zapamiętać przytoczone wskazówki i nauczyć się odróżniać melony od arbuzów.

Oddzielną kategorią są kobiety ze sztucznymi piersiami, których kształt odbiega od naturalnego. Podobno wraz z tą zmiana następują też zmiany w psychice. "Sztuczne" są dobrymi partnerkami na tygodniowy wyjazd, ale nie warto się z nimi wiązać na dłużej,  niepewne siebie, z kompleksami. Seks z nimi jest formalnością.

A o czym mówią sutki?

Powróżyć można także z sutków. Dobrze ukształtowane, sterczące, świadczą o sile i dominującym charakterze kobiety. W łóżku to ona woli być na górze.

Małe i schowane sutki świadczą o powściągliwym, wyciszonym charakterze kobiet. Zazwyczaj nie traktują seksu jako szczególnej atrakcji, ale są skłonne zaspokajać fantazje swoich mężczyzn.

Nie ma dwóch takich samych par piersi. Tak samo, jak nie ma dwóch identycznych płatków śniegu. I bardzo dobrze, bo gdyby wszystko było takie same, nie mielibyśmy żadnego wyboru..

Może widzieliście gdzieś opisy dla pozostałych kształtów piersi?:)

Źródło: Portal Logo24
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.