Nieważny kształt i rozmiar piersi. Najważniejszy jest rowek między nimi:)Niemal ze wszystkich badań wynika, że mężczyźni uwielbiają piersi praktycznie wszystkich kształtów i rozmiarów. I tu ciekawostka - to rowek między piersiami pobudza ich najbardziej. Dlatego kobieta, której podoba się mężczyzna, często pochyla się do przodu i przyciska ramiona do ciała, co zbliża do siebie piersi i powoduje powstanie rowka.

Wytłumaczenie tego zjawiska jest dość specyficzne i tłumaczone biologią. Piersi służą oczywistemu celowi, czyli wysyłaniu sygnałów seksualnych. Składają się głównie z tkanki tłuszczowej, która nadaje im zaokrąglony kształt. Większość tej tkanki nie bierze jednak udziału w wytwarzaniu pokarmu. Piersi przypominają wyglądem pośladki, to pozostałość z czasów kiedy poruszaliśmy się na czworakach. Gdy ludzie zaczęli chodzić na dwóch nogach, biust rozwinął się jako odzwierciedlenie kobiecych pośladków. Inne ssaki naczelne, podczas zalotów, podchodzą do siebie tyłem i prezentują najpierw swoje wypięte pośladki.

Podobno według badań z wykorzystaniem zdjęć rowków pomiędzy piersiami i pośladkami, większość mężczyzn nie jest w stanie odróżnić jednego od drugiego. Stąd prawdopodobnie zapotrzebowanie na push-up'y, gdyż to rowek a nie wielkość jest tu kluczowy:)
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.