Na co reagują źrenice, czyli co podoba się kobietom i mężczyznom?


Wiemy już, że nasze źrenice powiększają się na widok rzeczy, które nam się podobają. Naukowcy przebadali próbę tysiąca kobiet i mężczyzn, sprawdzając, na co szczególnie reagują damskie i męskie źrenice. Każdemu pokazywano zdjęcia pięknych miejsc i rzeczy, obrazy niemowląt oraz fotografie atrakcyjnych kobiet i mężczyzn. W tym czasie mierzono wielkość i ruch ich źrenic. Okazało się, że kobiece źrenice reagowały na widok niemowląt, natomiast męskie na widok ładnych kobiet. Co ciekawe, kobiety rzadko reagowały na widok obcego męskiego ciała. Wnioski pozostawiam wam:) Bo biologię ciężko oszukać. 
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 komentarze:

  1. To chyba ja oszukalam biologię albo po prostu jestem inna niż tysiące tych badanych kobiet, bo ja bardzo lubię ten widok mężczyzny ...jeszcze umięśniony mmmm super! I super widok pięknej plaży ! :) A dzieci ? Niemowlęta? Błagam! Nie cierpię dzieci nawet swojego nie chciałam dlatego oddałam do adopcji taka prawda. Po prostu może mam więcej testosteronu? Kto wie? :)

    OdpowiedzUsuń

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.