Redakcja

Diana Nowek
Ekspert mowy ciała i mikroekspresji

Specjalizacja trenerska:
- Percepcja wyglądu, ekspresje mimiczne, mowa ciała
- Wykrywanie kłamstwa w biznesie, sprzedaży i negocjacjach,
- Analiza behawioralna i lingwistyczna,
- Autoprezentacja i wystąpienia publiczne,
- Budowanie autorytetu i wizerunku w polityce i biznesie 

Właścicielka Instytutu Komunikacji Niewerbalnej – organizacji zajmującej wykorzystywaniem najnowszej wiedzy psychologicznej z zakresu percepcji, wyglądu, mowy ciała, analizy mikroekspresji i wykrywaniem kłamstwa w wystąpieniach publicznych, sprzedaży, negocjacjach  i spotkaniach na wysokim szczeblu biznesowym. 
Założycielka i redaktor portalu Psychologia Wyglądu - www.psychologiawygladu.pl. Portal poświęcony jest tematyce komunikacji niewerbalnej i analizy wyglądu. Każdego miesiąca odwiedza go ponad 100 tys. użytkowników. 

Certyfikowany ekspert mowy ciała i mikroekspresji, szkolona  w najlepszych ośrodkach badawczych na świecie, m.in w Paul Ekman Group, Humintell, Body Language Institute, Center for Body Language.


Redaktorzy współpracujący 

Emila Jamróz 
Studentka III roku psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się neuropsychologią, psychologią poznawczą, psychosomatyką oraz psychodietetyką. Pasjonatka zdrowej kuchni i gotowania. W wolnych chwilach uwielbia śpiewać i grać na pianinie. Właścicielka dwóch kotów i psa.Kamila Przytuła
Studentka psychologii na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Interesuje się psychologią emocji, psychologią osobowości i różnic indywidualnych, a także analizą behawioralną. Lubi czytać książki, analizować świat, definiować problemy i skupiać się na możliwościach.Ewa Ługowska
Z wykształcenia socjolog z zamiłowania doradca zdrowej kuchni. Prowadzi blog dotyczący zdrowego, wegańskiego i bezglutenowego żywienia misamocy.pl. Obecnie studiuje Terapie Naturalne. Pasjonuje się rozwojem osobistym i duchowym, pogłębiając swoją wiedzę przede wszystkim empirycznie. Uczestniczy w kursach, warsztatach i szkoleniach rozwoju osobistego, duchowego, a także zdrowego żywienia.Psychologia Wyglądu w mediach

W 2017 roku byłam gościem w programach


08.03.2017 Damą być - czym jest kobiecość(link)


20.01.2017 Co można wyczytać z twarzy(link)


W 2016 roku byłam gościem w programach


07.04.2016 Wykrywanie kłamstwa na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne UO


25.01.2016 Audycja o mowie ciała i wykrywaniu kłamstwa


W 2015 roku byłam gościem w programach
Gesty świadczące o zainteresowaniu obu płci

Czy pozycja, w której śpisz może coś powiedzieć o osobowości  Blogger Comment
  Facebook Comment

2 komentarze:

 1. Obowiązuje cezura wypowiedzi na portalu. Szkoda...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosiłabym o bezpośredni kontakt przez email w sprawach, które nie dotyczą treści artykułów lub kwestii zawodowych. W innym przypadku nie potrafię odnieść się do wypowiedzi czy jej skomentować, ponieważ nie posiadam wystarczających informacji w danym temacie. Dziękuję!

   Usuń

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.