Redakcja

Autor Portalu Psychologia Wyglądu 

Diana Nowek
Ekspert mowy ciała i mikroekspresji

Specjalizacja:

- Wykrywanie kłamstwa w biznesie, sprzedaży i negocjacjach,
- Analiza behawioralna i lingwistyczna,
- Autoprezentacja i wystąpienia publiczne,
- Budowanie autorytetu i wizerunku w biznesie 

Właścicielka Instytutu Komunikacji Niewerbalnej – organizacji zajmującej się mową ciała, analizą mikroekspresji i wykrywaniem kłamstwa w wystąpieniach publicznych, sprzedaży, negocjacjach  i spotkaniach na wysokim szczeblu biznesowym. 
Założycielka i redaktor portalu Psychologia Wyglądu - www.psychologiawygladu.pl. Portal poświęcony jest tematyce komunikacji niewerbalnej i analizy wyglądu. Każdego miesiąca odwiedza go ponad 100 tys. użytkowników. 

Certyfikowany ekspert mowy ciała i mikroekspresji, szkolona  w najlepszych ośrodkach badawczych na świecie, m.in w Paul Ekman Group, Humintell, Body Language Institute, Center for Body Language.

Trener komunikacji niewerbalnej. Prowadzi szkolenia dla firm, wykłady na uczelniach oraz konsultacje indywidualne. Współpracuje z politykami i ludźmi biznesu przy analizie wizerunku - ucząc pozytywnej, skutecznej mowy ciała oraz przekazu niewerbalnego. W czasie szkoleń i warsztatów jej dodatkowym zadaniem jest obserwacja ubioru, mowy ciała, mimiki, ekspresji mimicznych, sposobu wysławiania się, tonu głosu oraz odbioru społecznego. Pracuje również jako obserwator podczas negocjacji, ważnych spotkań czy rekrutacji - oceniając partnerów biznesowych i pracowników pod kątem przecieków kłamstwa. Prowadzi także autorski cykl wykładów dla studentów. Regularnie występuje jako prelegent na konferencjach branżowych. 
Jest współautorką programu szkoleniowego dla najlepszych 4- i 5-gwiazdkowych hoteli w Polsce „Podnoszenie jakości i standardów usług w obsłudze gości”. Realizuje go wspólnie z Violettą Hamerską, ekspertem rynku hotelowego i autorką znanego projektu Hotel Przyjazny Rodzinie (violettahamerska.pl). W ramach programu odbywają się audyty oceniające funkcjonalność obiektu w połączeniu z audytem emocjonalnym i kompetencyjnym pracowników, co gwarantuje najwyższą jakość usługi na rynku. 
Do jej klientów należą zarówno korporacje, jak i urzędy czy jednostki publiczne oraz kancelarie prawnicze. Większość z nich, ze względu na delikatną tematykę, woli zachować anonimowość. Częsty gość takich mediów jak m.in. TVP, TVN, Polskie Radio, RMF FM, WP, INTERIA.

Nota trenerska:

  • Akredytowana i kluczowa trenerka BERNDSON (berndson.pl). Praktyk z wieloletnim doświadczeniem  w obszarze analizy mowy ciała, mikroekspresji, analizy behawioralnej i lingwistycznej oraz kształtowania wizerunku w trakcie wystąpień publicznych. 
  • Prowadzi indywidualne treningi dla menedżerów wyższego szczebla największych korporacji w kraju, podczas których przygotowuje ich do konkretnych, strategicznych wystąpień i przemówień. Doradza im również w procesach rekrutacji na najwyższe stanowiska – analizując mowę ciała i wystąpienia publiczne kandydatów.
  • Każdego roku jej trenerskie portfolio powiększa się o około 200 nowych Klientów, którzy uczestniczą w jej szkoleniach, bądź korzystają z dedykowanych konsultacji w zakresie wizerunku i mowy ciała.
  • Jest autorką ponad 100 programów szkoleniowo – rozwojowych oraz doradczych z obszaru wizerunku i mowy ciała w wystąpieniach publicznych.

Wykształcenie:
Uniwersytet SWPS – kierunek: Psychologia (Mgr w trakcie)
Uczelnia Łazarskiego - kierunek: Psychologia w biznesie (podyplomowe)
Freie Universiteat Berlin – kierunek: Politikwissenschaft (MA)
Uniwersytet Warszawski – kierunek: Stosunki międzynardowe i handel zagraniczny (Mgr)

Psychologia Wyglądu w mediach

W 2016 roku byłam gościem w programach


07.04.2016 Wykrywanie kłamstwa na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne UO


25.01.2016 Audycja o mowie ciała i wykrywaniu kłamstwa


W 2015 roku byłam gościem w programach
Gesty świadczące o zainteresowaniu obu płci

Czy pozycja, w której śpisz może coś powiedzieć o osobowości    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Wpisz swoje imię, wybierając pole NAZWA z listy. Możesz komentować za pomocą konta FB, klikając Facebook Comment. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin strony.